Apie mus

UAB „Amber shell“ siūlo aukštos kokybės didelį gintaro juvelyrikos dirbinių, verslo dovanų, suvenyrų pasirinkimą, kurie pagaminti iš natūralaus Baltijos gintaro. Esame šeimos verslo įmonė, turinti 20 metų patirtį gintaro dirbinių prekyboje. Labiausiai vertiname aukštą naudojamų medžiagų kokybę bei kruopštumą gamybos procese. Kiekvienas mūsų produktas kuriamas su didele meile ir atsakomybe.

Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio meistrais, visi juvelyriniai dirbiniai yra sukurti profesionalių dizainerių ir gaminami tik iš natūralaus Baltijos gintaro. Kruopščiai atrinkti ir apdoroti gintaro gabalėliai derinami tarpusavyje atsižvelgiant į jų dydį, spalvą, faktūrą. O meistrų rankos pasitelkiant naujausias technologijas paverčia juos meno kūriniais. 

Iki 2021 metų mūsų įmonė užsiėmė tik didmene prekybą, tačiau 2022 metais nusprendėme sukurti virtualią parduotuvę. Joje parduodama tik vienetinė produkcija. Norime, kad mūsų gaminiai būtų pasiekiami iš pirmų rankų ir juos lengvai galėtų įsigyti tiek Lietuvos tiek užsienio gyventojai.